درباره‌مجموعه ما

ما که هستیم و چه می‌کنیم؟

شرکت دام طب کوشان در سال ۱۳۹۴ تأسیس گردید. این شرکت از ابتدا فعالیت خود را بروی واکسن‌های آبزیان آغاز نمود و تا امروز بیش از ۸۰ مزرعه تکثیر و یا پرورش ماهی قزل‌آلا در ۱۸ استان کشور از کوشا واک استفاده نموده‌اند و مفتخر به ارائه خدمات بوده‌ایم.
واکسن‌های تولید شده توسط شرکت دام طب کوشان در راستای افزایش بهره‌وری مزارع تکثیر و یا پرورش ماهی قزل‌آلا، کاهش مصرف آنتی‌بیوتیک در دوره پرورش ماهی و افزایش سلامت غذایی ماهیان تولید شده نقش پررنگی داشته و امید است با گسترش مصرف کوشا واک در راستای به‌حداقل‌رساندن خسارات اقتصادی ناشی از تلفات در مزارع پرورش ماهی و نیز کاهش مشکلات زیست‌محیطی ناشی از مصرف بی‌رویه آنتی‌بیوتیک‌ها  گامی مهم برداریم.

شرکت دام طب کوشان - واکسیناسیون ماهی

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟​​​​​

ما که هستیم و چه می‌کنیم؟

شرکت دام طب کوشان به‌عنوان اولین تولیدکننده واکسن‌های آبزیان در ایران دانش فنی خود را در همکاری با سازمان جهاد دانشگاهی تهران در قالب قرارداد خرید دانش فنی به دست آورد. این شرکت در زمره شرکت‌های دانش‌بنیان قرار گرفته است.
​​​​​​​ همکار این شرکت با جهاد دانشگاهی برای دسترسی به دانش فنی واکسن‌های دیگر ادامه دارد. خط تولید این شرکت با ظرفیت تولید حدود ۱۰۰۰۰ لیتر در سال با شرایط  GMP در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران قرار دارد. در حال حاضر مجوز تولید واکسن‌های استرپتوکوکوزیس / لاکتوکوکوزیس و یرسینیا راکری از سوی سازمان دامپزشکی صادر گردیده است.

با بخش‌های مختلف
​​​​​​​کار ما دقیقتر آشنا شوید.

خدمات مشاوره‌ای: با ما تماس بگیرید تا از مزرعه پرورش ماهی شما بازدید و از خدمات مشاوره ما بهره‌مند شوید.

تزریق واکسن:​​​​​​​ در کنار شما هستیم تا با تزریق واکسن مزارع خود را ایمن کنید.

واکسیناسیون:​​​​​​​مزارع خود را واکسینه کنید تا از خسارات ناشی از بیماری‌های استرپتوکوکوزیس اینیایی،  لاکتوکوکوزیس گارویه و یرسینیوزیس یا بیماری دهان قرمز انتروباکتری اجتناب کنید. 

حامیان دام طب